Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#759
Stary 06.08.2024, 09:53
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Z Trnavą o tyle będzie ciężko, że oni nas nie zlekceważą jak panicze z Wiednia
Gra tam połowa ekstraklasy, więc może być różnie. Ich grę napędza m.in. 36 letni Robert Pich .

Z Kronikarskiego obowiązku. W IV rundzie przegrany z pary Molde lub Cercle Brugge. Obstawiam że raczej trafia do LKE Norwegowie, choć obie ekipy raczej są na dość średnim (nieosiągalnym dla Wisły) poziomie. Półka ta sama/niewiele niższa niż Rapid.

Tymczasem nasz ostatni rywal może się spotkać ze Śląskiem w IV rundzie, choć wątpię w taki scenariusz. Już prędzej my ograny Słowaków niż Śląsk Szwajcarów.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 06.08.2024 o godz. 09:55.
Odpowiedz cytując