TommyTSW napisał(a):

Z Trnavą o tyle będzie ciężko, że oni nas nie zlekceważą jak panicze z Wiednia
|
Gra tam połowa ekstraklasy, więc może być różnie. Ich grę napędza m.in. 36 letni Robert Pich .
Z Kronikarskiego obowiązku. W IV rundzie przegrany z pary Molde lub Cercle Brugge. Obstawiam że raczej trafia do LKE Norwegowie, choć obie ekipy raczej są na dość średnim (nieosiągalnym dla Wisły) poziomie. Półka ta sama/niewiele niższa niż Rapid.
Tymczasem nasz ostatni rywal może się spotkać ze Śląskiem w IV rundzie, choć wątpię w taki scenariusz. Już prędzej my ograny Słowaków niż Śląsk Szwajcarów.