Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.08.2024, 22:57
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Ciesze się że jest Moskal przynajmniej z tego powodu, że to pierwszy w moim mniemaniu poważny trener od czasu Dariusza Wdowczyka, i w związku z tym obrońcom patologii w klubie nie będzie już łatwo zwalać na trenera jak w przypadku różnych początkujących adeptów pokroju Sobola czy Skowronka, zagranicznych oszołomów etc.

Jest człowiek który z niejednego pieca chleb jadł, kilka awansów zrobił, bagienko Wiślackie zna, a dalej generalnie lipa.

generalnie stara przyśpiewka

"Moskal Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz", jeszcze nigdy nie była tak aktualna

Oczywiście, że tak - wierze w to, ze Moskal to dwie półki wyżej niż Sobol i myślę, że ogarnie, jednak wyniki ma nie do pozazdroszczenia...
Odpowiedz cytując