wolfy napisał(a):

No i co z tego, kiedy do istniejących parodystów w obronie dołożono nowych?! Ściągnięliśmy obrońców z dwóch drużyn które w poprzednim sezonie zamykały tabelę i były w czołówce straconych bramek. No ale najważniejsze że Polacy!
Do tego przedłużyliśmy kontuzjowanego klauna - Łasickiego, który nawet jak kiedyś wróci do treningów to gwarantuje poziom zbliżony do pozostałych parodystów.
Jaraj się dalej tym co Moskal powie albo Królewski napisze jeśli Ci to poprawi nastrój, ale piłkarsko niczego to nie zmieni.
|
Kluczem do zmiany nie jest to kogo ściągniemy. Bo bez zmiany klimatu w klubie każdy teoretycznie dobry grajek zaraz zacznie grać połowę z tego co potrafi. Potrzebujesz przykładów? Weź sobie dowolny transfer, poza wyjątkiem Rodado, każdy grał coraz słabiej.
A co do jarania się słowami. Od słów się zaczyna.
Łasickiego i Jarocha nie powinniśmy przedłużać, może Moskal wytłumaczy Królewskiemu, że kontrakty za"zasługi" to idiotyzm.