Drozd napisał(a):

Nareszcie skończy się głaskanie leserów. Komuś to nie odpowiada? Dlaczego niby realne opisywanie rzeczywistości ma być uderzeniem w Moskala? Co to za kretyńska teoria. Moskal teraz może powiedzieć. "Ruszcie dupy bo się prezes wścieka". Dawniej po takim Sosnowcu czy Głogowie Królewski bredził żeby nie szukać indywidualnych winnych, że wszyscy wygrywają i wszyscy przegrywają. To dopiero było idiotyczne.
Przez trzy kretyńskie błędy przegraliśmy wygrany mecz.
|
No i co z tego, kiedy do istniejących parodystów w obronie dołożono nowych?! Ściągnięliśmy obrońców z dwóch drużyn które w poprzednim sezonie zamykały tabelę i były w czołówce straconych bramek. No ale najważniejsze że Polacy!
Do tego przedłużyliśmy kontuzjowanego klauna - Łasickiego, który nawet jak kiedyś wróci do treningów to gwarantuje poziom zbliżony do pozostałych parodystów.
Jaraj się dalej tym co Moskal powie albo Królewski napisze jeśli Ci to poprawi nastrój, ale piłkarsko niczego to nie zmieni.