Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.08.2024, 20:28
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tylko że bramki ze Zniczem zawalili przede wszystkim Jaroch i Uryga, a oni raczej najmłodsi nie są.

Nie maco lamentować wróci Carbo, Alfaro troche podniosą średnią wieku i doświadczenia. Znicz w Chorzowie jechał z Ruchem jak z furą gnoju. Przed meczem wszyscy wieszczyli gładki oklep, a przegraliśmy będąc lepszymi przez 90% meczu. Tylko przez własne frajerstwo. Tak jak pisał Królewski, wytrzymać w 10 przez 15 minut to nie jest jakiś wyczyn. Bramki straciliśmy po dwóch stałych fragmentach wrzutkach z okolic narożnika. Trudno tłumaczyć to grą w osłabieniu.

Po prostu mamy w składzie leszczy którzy mając wytłumaczenie kładą lagę na wszystko.
Rozróżnijmy dwie rzeczy:
- słabych obrońców
- panikę jaka ogarnia nasz zespół kiedy rywal przyciśnie.

Kiedy zaczynamy rozpaczliwie się bronić wszystkie wady naszych piłkarzy w obronie są dodatkowo uwypuklone.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując