Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29080
Stary 05.08.2024, 20:19
To co ten parodysta Uryga wygaduje w głowie się nie mieści.
Już się zaczyna narracja, że słaby start sezonu to wina gry w pucharach.
Tymczasem oba mecze w lidze zostały zajebane na własne życzenie i na pewno przyczyną nie jest zmęczenie.
Jak Alanek nie potrafi zmotywować się na mecze ligowe niech po prostu wypiedala.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując