|
To co ten parodysta Uryga wygaduje w głowie się nie mieści.
Już się zaczyna narracja, że słaby start sezonu to wina gry w pucharach.
Tymczasem oba mecze w lidze zostały zajebane na własne życzenie i na pewno przyczyną nie jest zmęczenie.
Jak Alanek nie potrafi zmotywować się na mecze ligowe niech po prostu wypiedala.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
|