Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4911
Stary 05.08.2024, 19:42
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Pisałeś tu ostatnio coś o zmianach właścicielskich za kilka miesięcy? Aktualne?

A co do Moskala, to chyba oczywiste, że to jest decyzja pod presją środowiska. Sam z siebie by go nigdy nie zatrudnił. Dość powiedzieć, że jeszcze tydzień wcześniej chciał i w superlatywach wypowiadał się o trenerze, będącym zupełnym przeciwieństwem Moskala. Na konfie było widać, wywiady jak w jeden dzień Moskal mówi, że młodzi się nie nadają, a dzień później prezes, że trzeba stawiać na młodych, mocna krytyka po Rapidzie, że niektórzy nie dojechali na mecz (wcześniej rzadko tak mówił), wczorajszy post, który określa drużynę mianem amatorów, grających spacerowym tempem xd
Wyobraża ktoś sobie taki post za Rude lub innego trenera, z jego wyboru? To troche wygląda.. chcieliście, to macie, patrzcie jak grają.
Nareszcie skończy się głaskanie leserów. Komuś to nie odpowiada? Dlaczego niby realne opisywanie rzeczywistości ma być uderzeniem w Moskala? Co to za kretyńska teoria. Moskal teraz może powiedzieć. "Ruszcie dupy bo się prezes wścieka". Dawniej po takim Sosnowcu czy Głogowie Królewski bredził żeby nie szukać indywidualnych winnych, że wszyscy wygrywają i wszyscy przegrywają. To dopiero było idiotyczne.

Przez trzy kretyńskie błędy przegraliśmy wygrany mecz.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując