|
Za wywiad którego udzielił nasz tfu kapitan redaktorowi Karcz, po meczu w Pruszkowie, powinna być dyscyplinarka i liść od kibiców. Qrwa jaki ten człowiek jest malutki i żenujący. Grę w pucharach nie należy traktować jako priorytet. Nie ważne że gramy dla kibiców, że mamy okazję zarobić kasę dla klubu i premie dla siebie, że kilku zawodników ma okazję wypromować się w Europie.
Żeby jeszcze co mecz świecił przykładem. Zeszły sezon żenujący, początek tego również a tu takie .......enie, że głowa boli.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|