Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 05.08.2024, 17:03
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Ja przy 0-1 nie widziałem takiego zacięcia jak w momencie jak dostaliśmy gonga na 1-1 (mimo że graliśmy już w 10).
Co Ty sobie widziałeś czy nie widziałeś to już jest Twoja prywatna sprawa. Za to statystyki i samo oglądanie meczy pokazuje że:
- tworzymy mało sytuacji
- te które tworzymy psujemy beznadziejnym wykończeniem.

Taki Sukiennicki fajnie biega, ale ma stopy z drewna. Co z tego że minie kogoś skoro źle strzeli/poda. Baena - kolejny.
Jedyny oprócz Rodado który coś realnie kreuje to Gogół - ma wrzutkę, ma strzał, ale na razie nic z tego nie wynika.

Powtarzam - Goku i Sobczak dali ponad 20 goli i ok 10 asyst. Na razie nikt nie przejął od nich pałeczki.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.08.2024 o godz. 17:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując