Stelio napisał(a):

Masz na myśli naszą ultraskę czy tak zwane "grupy decyzyjne"? Przecież oni by zaakceptowali samego imperatora palpatine'a jako prezesa jeśli ten pozwoliłby im na odpalanie rac i grzecznie płacił kary XD
|
przecież przed chwilą tutaj czytałem, że wymusili na Królewskim repolonizację składu i zatrudnienie Moskala
trzeba się na coś zdecydować - albo godzimy się z faktem, że ultrasi mają mocny wpływ na politykę klubu i liczymy na dalsze walenie pięścią w stół w kwestii wężowej, albo tutejsza elita finansowa i intelektualna musi zrobić ściepę żeby wykupić Jareczka, innej opcji chyba nie ma :(