Merkury napisał(a):

|
Problem w tym że sprowadzamy już zawodników z większym czy mniejszym problemami nawet na poziomie mentalu. Cały ten projekt trwający już kilka lat powoli dobiega końca bo ileż można dokonywać resetów by po pół roku robić to samo. Ja nie rozumiem jak jakakolwiek organizacja kibicowska może wspierać działania takiego właściciela. Nie ma żadnych przesłanek że będzie lepiej.
|
Masz na myśli naszą ultraskę czy tak zwane "grupy decyzyjne"?

Przecież oni by zaakceptowali samego imperatora palpatine'a jako prezesa jeśli ten pozwoliłby im na odpalanie rac i grzecznie płacił kary XD