wolfy napisał(a):

Myślisz? Po jednym meczu za wcześnie go skreślać? Jakby to był Polak też byś wieszczył koniec?
Moskal go odstawi i będzie grał Olejarką i Młyńskim?
Koleś na boisku miał dobre momenty do czasu aż złapał dwie kretyńskie żółte kartki. Przynajmniej wiemy co z nim nie tak.
|
Zapowiada się że będzie jeszcze lepiej, weszło na pewno się uwzięlo na węgrów
https://weszlo.com/2024/08/05/tamas-...ansfer-opinia/