|
Przecież to są dwa inne światy. Od początku było widać że to nie wypali lub co najmniej, gryzie się. Moskal na konferencji wysmiewjacy AI, Moskal na późniejszych konferencjach mówiący że trzeba wzmocnień i w końcu Moskal po ostatnim meczu mówiący że mamy 3 ŚO więc trzeba wzmocnień na tej pozycji.
Zaskrońca do zatrudnia Moskala zmusiło życie i presja otoczenia. Czy ktokolwiek z jakimkolwiek osiągnięciami z Polski chciałby współpracować z Królewskim? Śmiem wątpić. Czy z zagranicy za gorsze przyjdzie do I ligi pracować ktoś większego kalibru niż analityk Rude. Śmiem wątpić.
Także projekt Zaskrońca sam się zamyka. On powoli to już nawet nie będzie miał kogo na trenera wybrać oprocz totalnych amatorów.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|