Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 05.08.2024, 12:52
za to gol Majewskiego moim zdaniem prawidłowy

a co do Kissa, to pamiętam w podstawówce się takie ręce robiło, żeby piłka za daleko nie s.......iła jak i tak miała wylecieć poza boisko, no ale wtedy mieliśmy po 14-15 lat
Odpowiedz cytując