Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 05.08.2024, 12:27
Ciesze się że jest Moskal przynajmniej z tego powodu, że to pierwszy w moim mniemaniu poważny trener od czasu Dariusza Wdowczyka, i w związku z tym obrońcom patologii w klubie nie będzie już łatwo zwalać na trenera jak w przypadku różnych początkujących adeptów pokroju Sobola czy Skowronka, zagranicznych oszołomów etc.

Jest człowiek który z niejednego pieca chleb jadł, kilka awansów zrobił, bagienko Wiślackie zna, a dalej generalnie lipa.

generalnie stara przyśpiewka

"Moskal Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz", jeszcze nigdy nie była tak aktualna
Odpowiedz cytując