Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#758
Stary 05.08.2024, 11:14
Nie mam wielkich oczekiwań, chciałbym tylko żeby znowu nie było pogromu. Jak przegramy 1-3, to będę szczęśliwy.

Wisła - Chelsea... Jak to brzmi
Odpowiedz cytując