Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 05.08.2024, 10:18
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie graliśmy na 0-1. Nie wiem kiedy zrozumiecie że poza Rodado nie ma komu gola strzelić. Może jeszcze Gogół miał jakieś w miarę sensowne próby, ale bez szału.

Jak można takie bzdury opowiadać skoro prowadziliśmy grę, atakowaliśmy, tyle że - brakowało nie tyle szczęścia co umiejętności? Jak tak obserwuję Sukiennickiego to już wiem czemu Raków go odpalił, Baena ma w całej karierze poniżej 10-ciu goli chyba itp. itd. Tu naprawdę nie ma zaskoczenia że wszystko marnują.

W Goku i Sobczaku straciliśmy piłkarzy którzy strzelili dla nas ponad 20 goli. Jedyna nadzieja że nowi ich jakoś godnie zastąpią, bo na razie jedem Rodado cokolwiek wykończa.

Dlatego pisanie że odpuściliśmy Zniczowi jest nieprawdziwe i jest to pocieszanie się. Nawet ta jedna bramka była przypadkowa.
Ja przy 0-1 nie widziałem takiego zacięcia jak w momencie jak dostaliśmy gonga na 1-1 (mimo że graliśmy już w 10).
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując