Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 05.08.2024, 09:59
Patryko napisał(a):Wyświetl post
@Karherop

Dlatego też priorytetem dla Wisły powinno być teraz odpadnięcie z wszystkich pucharów, w których i tak nic nie zwojujemy (na cud w PP drugi raz z rzędu nie liczę), póki jeszcze liga nie została oddana bez walki.
Ja osobiście nie chcę przez następne kilka miesięcy oglądać kolejnych blamaży w lidze i heroicznych meczów w PP, przepychanych kolanem w 96 minucie. Chcę zobaczyć przepychanie kolanem meczów w lidze i Top3 w tabeli przed przerwą zimową.

Moskal powinien siąść z JK i w męskich słowach wyjaśnić, że nie mamy głębi składu na walkę nawet na dwóch frontach.
Mam nadzieję że stanie się to po prostu, organicznie, na boisku.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując