|
Kiedyś pisałem, że piłka to nie miejsce na bycie dobrym dla wszystkich wokół. Uczciwym owszem, trzeba być, ale nie robić każdemu dobrze, bo później rykoszetem dostaje klub. No i Królewski jak zawsze chce być uczynny, naprzedłużał kontuzjowanych zawodników (np. Łasicki), o którym Moskal teraz mówi, że nie wiadomo kiedy w ogóle wróci (jeśli kiedykolwiek). Przy takiej mizerii na środku obrony. No, ale albo się chce robić piłkę albo instytucję charytatywną.
|