|
Daleki jestem od siania teorii spiskowych, ale na miejscu właściciela i kierownictwa tego klubu zacząłbym już się mocno zastanawiać, czy piłkarze nie robią w buca kibiców i klubu przy tej 6-tej z rzędu czerwonej kartce.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|