|
Nie chce mi się szukać, ale po transferze ktoś na shoutboxie napisał, że według opinii znalezionych na węgierskich portalach Kiss to piłkarz nawet całkiem niezły, tylko czasami głowa nie dojeżdża. Długo nie musieliśmy czekać na potwierdzenie opinii. Może zamiast inwestować w AI warto by było zatrudnić człowieka do oceny transferów ?
A w ramach ciekawostki, nazwisk się co prawda nie tłumaczy ale jeżeli by szukać polskiego odpowiednika nazwiska Kiss to byłby to Małecki. Oczywiście cały czas mówimy o ciekawostce lingwistycznej.
|