Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 04.08.2024, 23:56
Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, że temu Kissowi jeszcze przed ujrzeniem pierwszej kartki jakieś styki już nie działały: najpierw wyraźnie po gwizdku odkopnął mocno piłkę (już wtedy zdziwiłem się że kartki za to nie dostał) a niedługo później, też po gwizdku, wziął piłkę w ręce i zamiast oddać przeciwnikowi to podrzucił ją dosyć wysoko do góry. Od dawna już takich zachowań raczej się nie spotyka u nas, więc rzucało się w oczy.

Co do meczu, to do tej feralnej czerwonej kartki wszystko wyglądało nadspodziewanie dobrze, nawet ten Kiss nieudane zagrania przeplatał całkiem przyzwoitymi. Niestety potem został odpalony protokół samozniszczenia i zakończyło się tradycyjnie.
Ciężko będzie Kazkowi odbudować morale tej drużyny po tym w.......u w Wiedniu i takiej kretyńskiej porażce.
Ostatnio edytowane przez masada : 05.08.2024 o godz. 00:01.
Odpowiedz cytując