Wyświetl pojedynczy post
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95457
Stary 04.08.2024, 23:46
Myślę, że to jest coś, co w naszej grze mówi samo przez się - najstarsze prawidło organizacji drużyny jest takie, żeby ją budować od tyłu. A my najbardziej imponujące ruchy transferowe rok w rok robimy z przodu. Choćby na papierze - jak się ma w ogóle Mikulec albo Biedrzycki do CV obu naszych nowych skrzydłowych od siedmiu boleści, czy Zwolińskiego. Do tego nowy kontrakt Rodado - największy ruch tego okna. Kiakos wygląda lepiej, ale też na papierze jest to ogórek. W tym momencie, z przodu mamy nieproporcjonalnie silny skład (a że niezbalansowany, bo nie mamy choćby jednej sensownej 10tki, to już inna sprawa), w stosunku to tej biedy w obronie. Ani Mikulec, ani Biedrzycki, ani Jaroch, ani Uryga to nie są goście choćby na top poziomie 1szej ligi, Józek pewnie tak, może jest nadzieja z tym Kiakosem. I tak znowu, jak w poprzednim sezonie, każda banda ogórów będzie nam ładować chociaż jedną bramkę z niczego, żeby Uryga mógł rękami pomachać.
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
Odpowiedz cytując