Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 04.08.2024, 22:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie przypiminam sobie większego kretyna od czasu jak ten murzyn (którego nazwiska nie pamiętam) zrobił karnego z płockiem siatkarskim zagraniem. Chociaż w sumie tamto było mniej głupie...
to był Manu i chociaż zagranie było idiotyczne, to to bije go na głowę


Tak czy inaczej, na walkę o awans to my w całej drużynie mamy może 5 graczy, z czego jeden ma kontuzje właściwie do końca sezonu. Środek tabeli to max przy tej kadrze. Z Królewskim jak co roku: co sezon, to gorzej. Teraz zatem szykujemy się na walkę o utrzymanie.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując