Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4899
Stary 04.08.2024, 22:36
Prędzej Zaskroniec ogłosi kolejne zamknięte spotkanie dla samych swoich, gdzie bez udokumentowanej przeszłości w TS-ie, SKWK i w innych zaprzyjaźnionych organizacjach nie będzie można wejść, gdzie będzie wzajemna gloryfikacja, jedno wielkie wazeliniarstwo i robienie sobie dobrze.

Jarek będzie opowiadał ile dobra uczynił, że Dawidek był wielkim prezesem, Jurek wielkim trenerem, że Albercik z Kostaryki w przyszłości będzie wybitnym trenerem i wraz z samymi swoimi ogłoszą oświadczenie, że nie rozumieją słów krytyki pod ich adresem, bo wszystko jest super, a będzie coraz lepiej.

Jarek to ewenement. Doprowadził Wisłę do najgorszego czasu w historii, a dzięki stosowanej propagandzie ma grono oddanych wazeliniarzy, którzy szczerze wierzą, że po sześciu latach od fałszywego odnowienia pod panowaniem Zaskrońca czekają Wisłę złote czasy.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 04.08.2024 o godz. 22:42.
Odpowiedz cytując