|
Szkoda słow już na tą frajernie, którzy zakładają koszulki Wisełki.
Znicz jak ktoś słusznie napisał, mega chu.jowizna - spokojnie do zrobienia do przerwy 2-0, nawet przy naszych problemach kadrowych i przez każdy moim zdaniem poukładany zespół.
Ten Węgier to moim zdaniem odpocznie sobie kilka meczów, patrząc na ton wypowiedzi Kazka - i bardzo kur.wa słusznie. Kolejny cymbał na poziomie naszego asa z wielkim kutasem czyli IQ77.
Fakt faktem, że mamy 1 pkt po dwóch meczach i w końcu poważnych rywali przed nami w lidze. Czyli może się okazać, że na starcie ligi będziemy tracić ponad 10 pkt do czołówki i być na końcowych miejscach.
Pomijam w....... z Trnavą po drodze..
Transfery kto wie, jak finalnie wyjdą - ale może być tak, że Mikulec, Zwoliński, Ci dwaj niegotowi i jak się okazuje w połowie głupi skrzydłowi, okażą się kopaczami na końcówkę 1 ligi a nie asami.
Natomiast taki skład na połowę tabeli da radę, także w sumie bez spiny..
|