Fugiel napisał(a):

|
Przynajmniej Moskal na konfie wspominał ze to kryminał [Kiss] i to jest dal niego nie do przyjęcia [postawa drużyny] czyli rozumiem, ze w szatni była ostra zjeba. Wcześniej [Rude, Sobol] pewnie była by gadka, ze kartka ustawiła mecz - etc.
|
Jeśli cokolwiek pozytywnego można po tym meczu powiedzieć, to fakt że Moskal potrafi być szczery do bólu i nie będzie pobłazania dla pewnych postaw. Kolejny na celowniku będzie zapewne Baena. To co wyprawia w tej rundzie przechodzi nawet wiosnę w wykonaniu Goku.