wolfy napisał(a):

Porównania do wczesnego Sobolewskiego też można robić.
Gramy jedno wielkie nic z przodu, Rodado, Gogół i reszta leszczy.
Za to z tyłu poza Kiakosem sami parodyści.
No dobrze to nie wygląda.
|
Przynajmniej Moskal na konfie wspominał ze to kryminał [Kiss] i to jest dal niego nie do przyjęcia [postawa drużyny] czyli rozumiem, ze w szatni była ostra zjeba. Wcześniej [Rude, Sobol] pewnie była by gadka, ze kartka ustawiła mecz - etc.