Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 04.08.2024, 20:59
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Porównania do wczesnego Sobolewskiego też można robić.
Gramy jedno wielkie nic z przodu, Rodado, Gogół i reszta leszczy.
Za to z tyłu poza Kiakosem sami parodyści.

No dobrze to nie wygląda.
Przynajmniej Moskal na konfie wspominał ze to kryminał [Kiss] i to jest dal niego nie do przyjęcia [postawa drużyny] czyli rozumiem, ze w szatni była ostra zjeba. Wcześniej [Rude, Sobol] pewnie była by gadka, ze kartka ustawiła mecz - etc.
Odpowiedz cytując