Karherop napisał(a):

Pewnie to za wcześnie powiedziane, ale miałem pewne przeczucia że Kiss może być wtopa transferowa, choćby dlatego że ktoś musi nią być. Nawet czysto statystycznie.
Tymczasem po tym meczu to mi pachnie nawet abstrakcyjnym scenariuszem że u Moskala już nie zagra i spedzi w drużynie niewiele więcej niż Tim Hall. Również JK się po nim już publicznie przejechał.
Chyba gość nie mógł sobie wyobrazić gorszego wejścia do drużyny.
|
Myślisz? Po jednym meczu za wcześnie go skreślać? Jakby to był Polak też byś wieszczył koniec?
Moskal go odstawi i będzie grał Olejarką i Młyńskim?
Koleś na boisku miał dobre momenty do czasu aż złapał dwie kretyńskie żółte kartki. Przynajmniej wiemy co z nim nie tak.