Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 04.08.2024, 20:39
Dobra ogladnałem 2 połowę (bylem na urodzinach z córką wczesniej), przeciez my ten mecz (poza jedna akcja kiedy Uryga zostal w blokach) mielsimy pod kontrolą do czerwonej.

Kiss nam ten mecz zwyczajnie rozjebał swoją glupotą. Karny, moim zdaniem mocno dyskusyjny, Jaroch zrobiony przy 1wszej bramce jak dziecko.

O dziwo moim zdaniem widać co chcemy grać, potrzeba czasu i zdrowia.

Z komentarzy myślałem ze to juz koniec a tu nie było az tak źle, oczywiscie wynik tragiczny ale tak jak pisałem wczesniej my potrzebujemy czasu. Jakiekolwiek porownania do ppznego Sobolewskiego czy koncowego Rude absolutnie nie na miejscu.

Trzeba nam Slowakow ograć i ściągnąć obrońce.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując