|
Pewnie to za wcześnie powiedziane, ale miałem pewne przeczucia że Kiss może być wtopa transferowa, choćby dlatego że ktoś musi nią być. Nawet czysto statystycznie.
Tymczasem po tym meczu to mi pachnie nawet abstrakcyjnym scenariuszem że u Moskala już nie zagra i spedzi w drużynie niewiele więcej niż Tim Hall. Również JK się po nim już publicznie przejechał.
Chyba gość nie mógł sobie wyobrazić gorszego wejścia do drużyny.
|