Arked napisał(a):

|
Uryga może robić co chce, bo nie ma kto za niego grać.
|
Jeśli będziemy tak twierdzić to będzie grał zawsze. Co szkodziło dziś aby zagrał Skrobański? Gorszy od Urygi podejrzewam, że nie byłby.
Inna sprawa jak słabi są Zwoliński i Olejarka. Pierwszy wszedł na kilka minut drugi wcale.