Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 04.08.2024, 20:02
tak zapytam nieskromnie- zwlaszcza fanatykow polskiej mysli szkoleniowej : co musialby odjebac jeszcze pan Uryga zeeby wkoncu ktokolwiek w tym klubie wyslal go do rezerw albo choc posadzil na lawce jak musialby slabo - i ile meczy ten pan zagrac zebysmy mieli okazje juz go wogole nie ogladac na 1 ligowych pastwiskach ? ( pomijam fakt teraz ze nie ma Jozka, Biedrzyckiego itp ) .....zreszta to samo sie tyczy mega beznadziejnego albo mowiac delikatnie - bardzo slabego pilkarza jakim jest Jaroch ....da sie gorzej zagrac w 1 lidze - POWTARZAM 1 LIDZE - NIZ CI DWAJ PANOWIE KTORZY MIESIECZNIE ZARABIAJA TYLE CO NORMALNY CZLOWIEK W POLTORA ROKU ?
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 04.08.2024 o godz. 20:05.
Odpowiedz cytując