Jeden i drugi siebie warty, obaj nie dojeżdzają i nigdy nie powinni znaleźć się w tym klubie, ewentulnie wejść z ławki przy zdziesiątkowanej kadrze, a nie grać pierwsze skrzypce.
"Liczy się to, że biega walczy i się stara"


ja też mogę biegać i walczyć i się starać za 1/10 tego co on dostaje.. to jest profesjonalista, a my aspirujemy do walki o ekstraklasę, tutaj trzeba potrafić grać w piłkę, a na obronie bronić

to że jego gra do przodu wygląda OK to nie zmienia postać rzeczy, że obrońcom jest fatalnym jeden i drugi