Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 04.08.2024, 19:20
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Mikulec jest lepszy niż Jaroch, dwa razy...

Sprokurował rzut wolny i co z tego. Gdyby Uryga nie machał łapami to byłoby, nic z tego. A argumenty, że spadł do 3 ligi to już zupełny kabaret. Liczy się to, że biega walczy i się stara. Dzięki temu za jakiś czas będzie w sam raz na awans, a tutaj przypieprzają się do chłopa za "sprokurowanie" faul, kiedy kapitan "sprokurował" karnego więc go bronię przed kretyńskimi atakami. Drugą bramkę jak trampkarz zajebał Jaroch, który nie spadł do 3 ligi i co to zmieniło. Nie słyszę pretensji do Jarocha. Tylko przypieprzanie się do młodych i nowych mimo, że nic strasznego nie zawalili. Jeszcze raz. Mikulec zagrał lepiej niż Jaroch, więc jak najbardziej jest wzmocnieniem .
Jeden i drugi siebie warty, obaj nie dojeżdzają i nigdy nie powinni znaleźć się w tym klubie, ewentulnie wejść z ławki przy zdziesiątkowanej kadrze, a nie grać pierwsze skrzypce.

"Liczy się to, że biega walczy i się stara" ja też mogę biegać i walczyć i się starać za 1/10 tego co on dostaje.. to jest profesjonalista, a my aspirujemy do walki o ekstraklasę, tutaj trzeba potrafić grać w piłkę, a na obronie bronić to że jego gra do przodu wygląda OK to nie zmienia postać rzeczy, że obrońcom jest fatalnym jeden i drugi
Odpowiedz cytując