|
Z całym szacunkiem zdobyliśmy przypadkową bramkę po czym niby kontrolujemy mecz a zaraz po przerwie notujemy na samym początku błędy w wyprowadzeniu piłki autorstwa Kutwy i Mikulca dla mnie już wtedy było wiadome że będzie w tym spotkaniu pyta. Natomiast osobna kwestią jest polityka transferowa to jest jakaś parodia i niech wreszcie ktoś za to odpowie głową.
|