Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 04.08.2024, 18:29
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Dwóch kretynów zniweczyło dorobek całej drużyny. Kiss i Uryga powinni po dzisiejszym meczu być WY.......ENI NA ZBITY PYSK. Jak qrwa ktoś taki jak Uryga jest kapitanem? Kładzie kolejny mecz............ osobna sprawa to krycie Jarocha przy golu na 1-1 i gra Starzyńskiego w 1 połowie....
oj trenerze Moskal teraz chyba do pana dociera o za asów ma pan w składzie.

Dopiero teraz zobaczyłem, że tam było umyślne zagranie ręką ......................... XD


No to trzeba być kretynem.
Odpowiedz cytując