wolfy napisał(a):

|
No i koniecznie wincyj Polaków, mało drewna jeszcze mamy w składzie.
|
Niestety, jak wiesz dla wielu osób głównym problemem Wisły była liczba oraz gra Hiszpanów w kadrze i na boisku, a nie gra tych Polaków, przez których wiele bezcennych punktów w przeszłości już potraciliśmy i przez których jeszcze nadal wiele razy tracić je będziemy
Teraz skala absurdu została posunięta do tego, że zaczęliśmy ich nawet wykupywać i sprowadzać za konkretne pieniądze, by przestawić wajchę i zadowolić część krzyczących "więcej Polaków!" kibiców.
A potem na forum płacz, że Uryga z Mikulcem zawalają kolejne bramki, przepłacony Zwoliński, który na pewno dostał wysoki kontrakt na razie kompletnie nic nie wnosi itd...
Teraz w prezencie dostaliśmy jeszcze do tego kuriozalne zachowania zagranicznych wynalazków algorytmów Królewskiego.
Ciągle zaskakuje mnie oczekiwanie niektórych, że piłkarz będący na poziomie Resovii czy Termaliki nie będzie popełniał takich samych błędów jakie popełniał w tejże Resovii czy Termalice, mając w Wiśle te same deficyty, które miał i tam.
Polski paszport nikogo przed nimi nie uchroni.