Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 04.08.2024, 17:41
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No i koniecznie wincyj Polaków, mało drewna jeszcze mamy w składzie.
Niestety, jak wiesz dla wielu osób głównym problemem Wisły była liczba oraz gra Hiszpanów w kadrze i na boisku, a nie gra tych Polaków, przez których wiele bezcennych punktów w przeszłości już potraciliśmy i przez których jeszcze nadal wiele razy tracić je będziemy

Teraz skala absurdu została posunięta do tego, że zaczęliśmy ich nawet wykupywać i sprowadzać za konkretne pieniądze, by przestawić wajchę i zadowolić część krzyczących "więcej Polaków!" kibiców.

A potem na forum płacz, że Uryga z Mikulcem zawalają kolejne bramki, przepłacony Zwoliński, który na pewno dostał wysoki kontrakt na razie kompletnie nic nie wnosi itd...

Teraz w prezencie dostaliśmy jeszcze do tego kuriozalne zachowania zagranicznych wynalazków algorytmów Królewskiego.

Ciągle zaskakuje mnie oczekiwanie niektórych, że piłkarz będący na poziomie Resovii czy Termaliki nie będzie popełniał takich samych błędów jakie popełniał w tejże Resovii czy Termalice, mając w Wiśle te same deficyty, które miał i tam.

Polski paszport nikogo przed nimi nie uchroni.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując