Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.08.2024, 17:03
As napisał(a):Wyświetl post
W dalszym ciągu nie rozumiem pytania. Nigdzie nie sugerowałem że różny (rzut wolny) to gol więc całkowicie nie wiem dlaczego mnie o to pytasz.
Ja mówię o całkowitym debiliźmie Mikulca, który podarował przeciwnikowi sytuację bramkową a nie próbuje dyskutować o prawdopodobieństwach na strzelenia bramki z tego czy innego SFG.
Bramka w 100% na konto debila Mikulca bo by jej porostu nie było gdyby daun nie faulował typa który i tak nie mógł dojść do piłki. Równie dobrze mógł mu pięścią zajebac, byłoby to tak samo logiczne.

Reszta to już ruletka.
W sumie mało mamy czerwonych, mógł mu jeszcze haka sprzedać

@Grisza1 - mamy leszczy w ofensywie. Sukiennicki którym się wszyscy tutaj podniecają ma żałosny strzał, podobnie zresztą - Baena. Starzyński to może trzy razy piłkę dotknął.
Dlatego śmieszy mnie to pisanie że "powinniśmy zamknąć mecz", skoro nie ma kim.
A o Goku już pisałem że możemy go żałować. Okaże się. Na razie Kiss okazał się większym kretynem w pierwszym meczu niż Goku przez cały sezon.

No i koniecznie wincyj Polaków, mało drewna jeszcze mamy w składzie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.08.2024 o godz. 17:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując