Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 04.08.2024, 17:02
W poprzednim sezonie Wisła wygrała dwa razy i zdobyła sześć punktów tylko z dwoma zespołami. Z kim? Z Polonią Warszawa i ze Zniczem Pruszków. W tym sezonie już teraz, po dwóch kolejkach wiemy, że powtórki nie będzie i trzeba szukać innych drużyn o dobrym sercu, które pozwolą wygrać dwa razy.
I dziś można wieszać psy na Kissie, bo odwalił totalną amatorkę, ale my mamy cholerny problem w ataku, ze skutecznością. Takie mecze jak dziś powinniśmy do przerwy zamykać trzema golami. A my mamy dramat. Oddaliśmy Sobczaka, który jednak liczby miał. Oddaliśmy Goku, który może i irytował, ale liczby miał. Został nad Rodado i mega nieskuteczny jak dotąd Zjawiński. Pal licho Kissa, może lepiej, że teraz zarobił takie czerwo niż w jakimś barażu, ale skuteczność musi, musi, musi być lepsza. W pierwszej połowie ze Zniczem mamy sześć celnych strzałów i tylko szczęśliwa bramka Rodado dałą nam prowadzenie.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując