Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 04.08.2024, 17:00
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ten faul to był prawie rożny, Mikulec nie widział, że ma asekurację więc zatrzymał faulem chłopa który wjeżdżał w pole karne. Moim zdaniem większym ryzykiem byłoby go puścić. Bramkę zajebał Uryga i tyle.
W dalszym ciągu nie rozumiem pytania. Nigdzie nie sugerowałem że różny (rzut wolny) to gol więc całkowicie nie wiem dlaczego mnie o to pytasz.
Ja mówię o całkowitym debiliźmie Mikulca, który podarował przeciwnikowi sytuację bramkową a nie próbuje dyskutować o prawdopodobieństwach na strzelenia bramki z tego czy innego SFG.
Bramka w 100% na konto debila Mikulca bo by jej porostu nie było gdyby daun nie faulował typa który i tak nie mógł dojść do piłki. Równie dobrze mógł mu pięścią zajebac, byłoby to tak samo logiczne.

Reszta to już ruletka.
Odpowiedz cytując