Wyświetl pojedynczy post
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 04.08.2024, 16:53
Jeśli chodzi o destrukcje, odbiór, zbieranie drugich piłek Kutwa jest o poziom/dwa wyżej niż Sapała. Problemem są przyzwyczajenia z IV ligi jeśli chodzi o ilość czasu i miejsca w momencie kiedy masz piłkę przy nodze. I tak po dzisiejszym meczu wolę na 6 jego niż Sapałę w przypadku absencji Marca.

Kiss do dziś w 183 meczach w karierze nigdy nie dostał czerwa. Żółtka dostawał co 6,5 meczu. Przypomina się trochę Fernandez, który po przyjściu zachowywał się jak pierd0lnięty mimo, że nic w jego CV na to nie wskazywało. Cóż..."magia Wisły". Miejmy nadzieję, że chłopak się ogarnie bo w porównaniu do Młyńskiego to jest jednak wzmocnienie.

A sam mecz? Długimi momentami wyglądał lepiej niż myślałem, że będzie wyglądał z perspektywy wyjściowej jedenastki. Skończyć tę durną przygodę w europejskich pucharach bez kolejnych strat personalnych. Wrócić do normalnego tygodniowego mikrocyklu gdzie masz szansę zrobić coś więcej niż odnowę i praca praca praca.
Odpowiedz cytując