Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 04.08.2024, 16:53
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Wasza ocena poszczególnych zawodników może wynikać z tendencyjnego komentarza w TVP.


Wisła oczywiście potrzebuje transferów, choć nie wiem, jak to zostanie osiągnięte przy tak rozbudowanym składzie i tak dziurawym budżecie, ale przede wszystkim opiekuna od przygotowania fizycznego, opieki medycznej i opieki psychologicznej.



Bardzo mi szkoda Moskala, bo to nie tylko Wiślak, ale - jak pokazała jego przygoda poza Wisłą - solidny trener. Mam nadzieję, że to tylko złe dobrego początki.
Nawet nie słuchałem tych bałwanów z TVP. Szum w tle.
Obecna kadra wygląda źle, przede wszystkim obrona. Pytanie co z tym zrobić? Zakładam że niewiele da się zmienić.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując