Witalis napisał(a):

Wasza ocena poszczególnych zawodników może wynikać z tendencyjnego komentarza w TVP.
Wisła oczywiście potrzebuje transferów, choć nie wiem, jak to zostanie osiągnięte przy tak rozbudowanym składzie i tak dziurawym budżecie, ale przede wszystkim opiekuna od przygotowania fizycznego, opieki medycznej i opieki psychologicznej.
Bardzo mi szkoda Moskala, bo to nie tylko Wiślak, ale - jak pokazała jego przygoda poza Wisłą - solidny trener. Mam nadzieję, że to tylko złe dobrego początki.
|
Nawet nie słuchałem tych bałwanów z TVP. Szum w tle.
Obecna kadra wygląda źle, przede wszystkim obrona. Pytanie co z tym zrobić? Zakładam że niewiele da się zmienić.