|
Dwóch kretynów zniweczyło dorobek całej drużyny. Kiss i Uryga powinni po dzisiejszym meczu być WY.......ENI NA ZBITY PYSK. Jak qrwa ktoś taki jak Uryga jest kapitanem? Kładzie kolejny mecz............ osobna sprawa to krycie Jarocha przy golu na 1-1 i gra Starzyńskiego w 1 połowie....
oj trenerze Moskal teraz chyba do pana dociera o za asów ma pan w składzie.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|