Cytat:
|
Przepalił w tym, przepalił w poprzednim i przepali w następnych. Gość tak naprawdę nie potrafi prowadzić klubu piłkarskiego, nie robi też żadnego progresu. Mało kto to zauważa, liczy się to, że prezes odpiszę czasem na X jakiemuś kibicowi i wszyscy wniebowzięci łykają PRową papkę lepiej niż pelikany.
|
Królewski to idealny prezes dla wielu oszolomów, którzy się tutaj udzielają. XXI wiek, prezes przystający do tych czasów, influencer, blisko swoich oszołomów na X, ich to jara, że mają kontakt z tak ważną personą.
Do tego wmawiający idiotom, że wszystko sie da w zyciu osiągnąć, wystarczy ciagle robić to samo i si człowiek nauczy.
A na koniec dzięki całemu temu .......eniu te wszystkie oszołomy, które tak samo jak Królewski nic nie ogarniają, nie znają się na piłce itp mogą powiedzieć, że przecież się uczą, że mylić się w diagnozach, analizie to coś normalnego. 100 procent .......enia, 0 procent odpowiedzialności za słowa, prezes blisko plebsu na x. Układ idealny, żyć nie umierać.