Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 04.08.2024, 16:22
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kutwa miał jedną kompromitującą stratę w drugiej połowie, kiedy przyjął piłkę na 5 metrów, wygrywał główki, nieźle asekurował, próbował GRAĆ RÓWNIEŻ DO PRZODU. Na tej pozycji albo się ryzykuje stratę, albo podaje do tyłu i nic z tego nie ma. Jeżeli pogra więcej to za pół roku będzie pewniakiem do składu.

A co do szans na gola. Uryga miał dwa razy na głowie piłki które powinny trafić do siatki, Gogół gdyby nie strzelał w środek na najłatwiejszej dla bramkarza wysokości to też była szansa. Z gry mieliśmy dużo więcej niż Znicz. Oni mieli tylko wrzutki, a że Jaroch i Uryga to ślamazarne kloce to balony które wrzucał Majewski siały spustoszenie.

Osobny temat to Cziczkan, jest przyspawany do linii, a gdyby Raton wpuszczał takie bramki to by tu były cztery strony biadolenia. Nie mówię o Zniczu...
Inny mecz oglądaliśmy. Kutwa miał kilka strat na groźną kontrę. Więcej zepsuł niż dobrze zagrał. Katastrofalny występ.
Ale i tak lepszy niż Starzyński, przynajmniej miał kontakt z piłką.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując