Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 04.08.2024, 16:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Inny mecz oglądałeś. Kutwa co chwilę zaliczał kompromitujące straty które mogły nas kosztować gola. Katastrofalny występ.

Poza Rodado nikt nie był nawet blisko strzelenia gola.

Mogliśmy to wygrać, ale właśnie - Kiss zachował się jak debil.
Kutwa miał jedną kompromitującą stratę w drugiej połowie, kiedy przyjął piłkę na 5 metrów, wygrywał główki, nieźle asekurował, próbował GRAĆ RÓWNIEŻ DO PRZODU. Na tej pozycji albo się ryzykuje stratę, albo podaje do tyłu i nic z tego nie ma. Jeżeli pogra więcej to za pół roku będzie pewniakiem do składu.

A co do szans na gola. Uryga miał dwa razy na głowie piłki które powinny trafić do siatki, Gogół gdyby nie strzelał w środek na najłatwiejszej dla bramkarza wysokości to też była szansa. Z gry mieliśmy dużo więcej niż Znicz. Oni mieli tylko wrzutki, a że Jaroch i Uryga to ślamazarne kloce to balony które wrzucał Majewski siały spustoszenie.

Osobny temat to Cziczkan, jest przyspawany do linii, a gdyby Raton wpuszczał takie bramki to by tu były cztery strony biadolenia. Nie mówię o Zniczu...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując