Temat
:
3. kolejka, Znicz Pruszków - Wisła Kraków, 4 sierpnia 2024, 14:30
Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
115
04.08.2024, 16:09
Przegraliśmy mecz bo jeden debil zagrał sobie w siatkówkę aby zamanifestować niezadowolenie z niedokładnego podania.Po prostu zapomniał że gra w meczu ligowym, bo już myślami wkręcał (ew wdeptywał) Słowaków w ziemię
TommyTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TommyTSW
Znajdź inne posty napisane przez TommyTSW