Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 04.08.2024, 16:09
Przegraliśmy mecz bo jeden debil zagrał sobie w siatkówkę aby zamanifestować niezadowolenie z niedokładnego podania.Po prostu zapomniał że gra w meczu ligowym, bo już myślami wkręcał (ew wdeptywał) Słowaków w ziemię
Odpowiedz cytując