Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 04.08.2024, 16:07
Kurva po czyms takim to mozna na sygnale udac sie do Kobierzyna

5 mecz z rzedu z czerwoną kartka,tego jeszce kurva nie grali,Wisla srubuje rekordy o ktorych inni nie maja pojecia

nie wiem co jest z tym zespolem ale slowo frajerzy to jest poprpstu przedszkole przy tym co oni odwalają.

P.S
dlaczego Uryga ma do wszytskich pretensje machajac rekami tylko nie do siebie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując