|
Kurva po czyms takim to mozna na sygnale udac sie do Kobierzyna
5 mecz z rzedu z czerwoną kartka,tego jeszce kurva nie grali,Wisla srubuje rekordy o ktorych inni nie maja pojecia
nie wiem co jest z tym zespolem ale slowo frajerzy to jest poprpstu przedszkole przy tym co oni odwalają.
P.S
dlaczego Uryga ma do wszytskich pretensje machajac rekami tylko nie do siebie.
|