As napisał(a):

|
Nie rozumiem pytania bo nie koresponduje z tym co jest cytowane. Źle się kliknęło i miałeś zacytować kogoś innego?
|
Ten faul to był prawie rożny, Mikulec nie widział, że ma asekurację więc zatrzymał faulem chłopa który wjeżdżał w pole karne. Moim zdaniem większym ryzykiem byłoby go puścić. Bramkę zajebał Uryga i tyle.