Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 04.08.2024, 15:54
Znowu dostaliśmy czerwoną kartkę?

O rany, to było nie do przewidzenia, hahahahaah.

Ja pierdziele, do 70min wydawało się, że gramy dobry mecz i tylko kwestią czasu są kolejne gole, a tu ryp. Najpierw ten debil Kiss robi czerwo, potem dwa, a w zasadzie trzy gongi i spimy.... Bez komentarza, frajerstwo i tyle.
Odpowiedz cytując